Ürün Kodu: RNA-TS10
Marka: DS
İNDİRİM
TELEFONDA SİPARİŞ VER
0312 999 34 65
Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 9.5A |
| Güç | 180W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4 pin - Dişi |
| Model | RNA-TS10 |
| EAN13 | 8697785553962 |
| Parça Kodları | PA3546E-1AC3 PA3546E-1ACA |
| Uyumlu Modeller | Toshiba Satellite X200 Toshiba Satellite X205 |