FLATCOM BİLGİSAYAR - HOŞGELDİNİZ

Satış - Teknik Servis - Bilgisayar Tamiri - Network ve Server Sistem Kurulumu - Veri Kurtarma - Yıllık Bakım Anlaşması

Hakkımızda

- Flatcom Bilgisayar 16 yılı aşan faaliyeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren bilişim konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

- Her çeşit teknolojik ürün , parça , malzeme , yazılım ve donanım satışları , masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamir, bakım ve onarımı , network ve server sistem kurulumu , yıllık bakım anlaşması, uzaktan teknik destek, yerinde teknik servis ve veri kurtarma işini yapmaktadır.

- 2011 yılından beri faaliyetine Ofis olarak devam eden Flatcom Bilgisayar siz değerli müşterilerin duyduğu güven ile çalışmalarına devam etmektedir .

- Küçük ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bilişim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

- Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, iyi hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Bilişimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Flatcom Bilgisayar, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Saygılarımla

Yavuz Kadıoğlu (IT Uzmanı/MCSE/E.H.)

Flatcom Bilgisayar

banner
Genç Odası
banner
Bahçe Mobilyaları
banner
Oturma Odası
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır