Ürün Kodu: RPA-AC339
Marka: DS
İNDİRİM
TELEFONDA SİPARİŞ VER
0312 999 34 65
Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 12A (11.5A uyumlu) |
| Güç | 240W (230W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4 Pin - USB Tip |
| Model | RPA-AC339 |
| EAN13 | 8681863403324 |