FLATCOM BİLGİSAYAR - HOŞGELDİNİZ

Satış - Teknik Servis - Bilgisayar Tamiri - Network ve Server Sistem Kurulumu - Veri Kurtarma - Yıllık Bakım Anlaşması

Yavuz Hakkında

- Öncelikle herkese kocaman bir MERHABA demek istiyorum . Beni ve şirketimi bilenler  , tanıyanlar elbette var fakat ben bilmeyenler , tanımayanlar , Websitemize ilk kez gelen ziyaretçilerim için kendimden ve şirketimden söz etmek isterim .

- 13 yaşından beri bilgisayarla ilgileniyorum . Bilgisayar ve Bilişim Teknolojilerine duyduğum bu yoğun ilgli sayesinde meslek olarak icra etmeye başladım . 1997 yılında Ankara Anıttepe Lisesinden mezun olduktan sonra girdiğim üniversite sınavında Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü kazanarak 2004 yılında mezun oldum .

- Gerek lisede gerekse üniversite yıllarında olsun bütün arkadaşlarım beni hep bilgisayarcı olarak bilirler ve bulunduğum ortamlarda bilgisayarla ilgili konular konuşulurdu .

- Üniversite yıllarında da bu konuda aktif çalışmalarda bulundum . Üniversite bünyesinde bilgisayar hocam sayın Orhan ERKANLI ile birlikte kurduğumuz Bilgisayar Kulübü'nde sırasıyla Yönetim Kurulu Üyesi , Başkan Yardımcısı ve Başkan olarak görevlerde bulundum .

- 2004 yılında mezuniyet sonrası atıldığım iş hayatında Bilişim , Turizm ve Gıda sektörlerinde Bilgi İşlem ve Muhasebe Sorumlusu olarak çalıştım.

- 04 Temmuz 2006 yılında kurduğum Flatcom Bilgisayar şirketimi 31 Ekim 2011 tarihinde ofise dönüştürerek , değerli ve sadık müşterilerime hizmet vermeye devam ettim .

- Bilgi İşlem ve Bilişim konularıyla ilgili katıldığım kurslar ve aldığım çeşitli sertifikalar bulunmaktadır. Sırasıyla Bilgisayar ve Network Teknisyeni - 2006 , Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE) - 2014 , E.H. - 2018 .

- Kendimi anlatmaya çalıştım umarım başarılı olmuşumdur . Siz değerli müşterilerime ve ziyaretçilerime her zaman kaliteli bir hizmet vermekten onur ve gurur duyarım .

 

Saygılarımla

Yavuz Kadıoğlu (IT Uzmanı/MCSE/E.H.)

banner
Genç Odası
banner
Bahçe Mobilyaları
banner
Oturma Odası
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır