Ürün Kodu: RNA-AS06
Marka: DS
İNDİRİM
TELEFONDA SİPARİŞ VER
0312 999 34 65
Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.42A (2.37A uyumlu) |
| Güç | 65W (45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RNA-AS06 |
| EAN13 | 8697785555645 |
| Parça Kodları | EXA1203YH EXA1208CH |
| Uyumlu Modeller | Asus B400A Asus B551L Asus P452L Asus P552L |