Ürün Kodu: RPA-AC325
Marka: DS
İNDİRİM
TELEFONDA SİPARİŞ VER
0312 999 34 65
Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 7.5A (7.7A uyumlu) |
| Güç | 150W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RPA-AC325 |
| EAN13 | 8681863407421 |