Ürün Kodu: RNA-HR04
Marka: DS
İNDİRİM
TELEFONDA SİPARİŞ VER
0312 999 34 65
Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.42A (3.15A, 3A ve 2.37A uyumlu) |
| Güç | 65W (60W, 57W ve 45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 3.5 x 1.35 mm |
| Model | RNA-HR04 |
| EAN13 | 8697785559629 |
| Parça Kodları | WNAD.EA-C16 (65W) |
| Uyumlu Modeller | Casper Nirvana CGA, C16 Ultrabook Serisi (65W) |