Ürün Kodu: RCA-NB01
Marka: DS
İNDİRİM
TELEFONDA SİPARİŞ VER
0312 999 34 65
Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Açıklama | Uygun jack tipine ve aşağıdaki güç aralıklarına sahip tüm notebooklar ile uyumludur. Desteklenen voltaj değerleri : 18V, 18.5, 19V, 19.5V, 20V (max.) Desteklenen akım değerleri : 2.1A, 2.5A, 3.25A, 3.42A, 3.5A (max.) Desteklenen güç değerleri : 40-70W (max.) |
| Giriş Değerleri | DC 10-15V |
| Çıkış Voltaj | 19V |
| Çıkış Kapasite | 3.42A |
| Çıkış Güç | 65W |
| Renk | Siyah |
| Dc Jack | 1 adet sabit jack (C) ve 7 adet değiştirilebilir jack bulunmaktadır. C ---> 5.5x2.5mm : Advent, Alienware, Aidata, Arçelik, Asrock, Asus, Averatec, Beko, Belinea, Benq, Byron, Casper, Cbox, Clevo, Compal, Compaq, Crea, Datron, Dente, Dns, Dialogue, Ecs, eMachine, Exper, Fic, Fujitsu Siemens, Gateway, Gericom, Gigabyte, Grundig, Haier, Hasee, Hyundai, Ibm, Keysmart, Kohjinsha, Lenovo, Lg, Maxdata, Medion, Mitac, Monster, Msi, Multirama, Nec, Netron, Nokia, NotePal, Packard Bell, Panasonic, Pro2000, Probook, Quanta, Regal, Sharp, Sunny, Toshiba, Twinhead, Uniwill, Vestel, Winbook, Woon, Zenon, ... vb A ---> 6.5x4.4mm Pinli : Lg, Sony D2 ---> 5.0x3.0mm Pinli : Samsung E ---> 5.5x1.7mm : Acer, eMachines, Gateway, Packard Bell F ---> 4.8x1.7mm : Hp Compaq, Lg K ---> 7.9x5.5mm Pinli : Ibm Lenovo ThinkPad Serisi I ---> 7.4x5.0mm Pinli : Hp Compaq IC ---> 7.4x5.0mm Pinli : Alienware, Dell |
| Model | RCA-NB01 |
| EAN13 | 8697785553092 |