Ürün Kodu: RPA-AC348
Marka: DS
İNDİRİM
TELEFONDA SİPARİŞ VER
0312 999 34 65
Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

| Marka | Retro |
| Voltaj | 14.6V (12V uyumlu) |
| Kapasite | 20A |
| Güç | 292W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Halka Terminal |
| Model | RPA-AC348 |
| EAN13 | 8681863404536 |
| Açıklama | Sabit Akım Sabit Gerilim (CCCV) Batarya Şarj Aleti Dahili soğutma fanıDayanıklı ve daha iyi soğutma sağlayan alüminyum kasa
|