flatcombilgisayar.com

Sayın Müşterimiz Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Sitemizde Güncelleme ve Altyapı Çalışması Yapılmaktadır. Kesintiden Dolayı Özür Dileriz.

e-bülten hakkımızda iletişim

HAKKIMIZDA

Flatcom Bilgisayar - Yavuz Kadıoğlu

- Flatcom Bilgisayar 18 yılı aşan faaliyeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren bilişim konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

- Her çeşit teknolojik ürün , parça , malzeme , yazılım ve donanım satışları , masaüstü ve dizüstü bilgisayar tamir, bakım ve onarımı , network ve server sistem kurulumu , yıllık bakım anlaşması, uzaktan teknik destek, yerinde teknik servis ve veri kurtarma işini yapmaktadır.

- 2006 yılından beri faaliyetine devam eden Flatcom Bilgisayar siz değerli müşterilerin duyduğu güven ile çalışmalarına devam etmektedir.

- Küçük ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bilişim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

- Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, iyi hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Bilişimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Flatcom Bilgisayar, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Saygılarımla

Yavuz Kadıoğlu (IT Uzmanı/MCSE/E.H.)

Flatcom Bilgisayar

İLETİŞİM

Flatcom Bilgisayar - Yavuz Kadıoğlu

ADRES

Adres

Sokullu Mehmet Paşa Mah. Nimet Cad. NO: 51/16-A Çankaya / Ankara

Telefon

0312 999 34 65
0532 483 97 92

Harita

?>